Про компанію


Наша компанія є комплексним постачальником насіннєвого матеріалу і вже понад 12 років багато бізнес-партнерів довіряють нам вибір гібридів, їх захист, урожайність та смакові якості.

На сьогоднішній день ми займаємо одну з лідируючих позицій серед великої кількості компаній у широкому сегменті роботи із зерновою продукцією, що займаються виробництвом та постачанням насіннєвого матеріалу, а також засобами захисту рослин, та безпосереднього комплексного обслуговування сільськогосподарських підприємств, що працюють на світовому та українському ринку зокрема.

Усі виробничі потужності наших партнерів розташовані на території України в екологічно чистому регіоні та оснащені сучасним обладнанням. Завдяки цьому ми маємо унікальну можливість працювати виключно з якісним посівним матеріалом, вирощеним під постійним та ретельним контролем фахівців, які мають ступінь кандидатів та докторів сільськогосподарських наук. При транспортуванні та зберіганні своєї продукції ми дотримуємося сучасних стандартів якості та безпеки, які рік у рік підтверджуються на товарних полях.

При цьому фахівці нашої команди постійно працюють не лише над удосконаленням виробничого процесу, а й над створенням та підтримкою максимально комфортних, довірчих та, звичайно ж, вигідних умов співпраці для наших постійних та потенційних партнерів.

Ми відкриваємо своїм бізнес-партнерам пряму можливість та шляхи побудови взаємовигідних відносин з іншими компаніями, а також повноцінного розвитку власної справи та довірчих відносин з їх споживачами завдяки наданій нами якісній продукції та бездоганному сервісу.

Дуже важливо відзначити, що для добротної та продуктивної роботи наша команда має можливість використовувати сучасне обладнання, що дозволяє значно покращити умови зберігання продукції та скоротити можливості порушення її цілісності, що гарантує високу якість та відмінні характеристики продукції, що продається.

Принципи, якими ми керуємося в роботі вже понад 12 років, дозволили нам завоювати довіру наших постійних клієнтів та бездоганну репутацію на аграрному ринку:

    висока якість продукції, яка забезпечується нашими спеціалістами та багаторічною роботою тільки з перевіреними компаніями, що добре зарекомендували себе;
    вигідна ціна, яку ми можемо запропонувати вам завдяки прямій співпраці з виробниками;
    індивідуальний підхід до кожного покупця, гарантований високим рівнем сервісу та злагодженою роботою нашої команди;
    швидка, а головне, безпечна для придбаного посівного матеріалу доставка.

Ми продовжуємо активно розвиватися, і завжди відкриті для нових проектів та пропозицій!

Задать вопрос

Задайте нам вопрос, используя форму ниже. Наши менеджеры обязательно свяжутся с Вами и ответят на все вопросы

© 2018 СоюзАгроКонсалтинг
Разработка сайта INTOP GROUP